Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Čínská srpnová inflace je nejvyšší za posledních 10 let

Tweetni to Twitter Jaggni to! Jagg Del.icio.us Delicious

Inflace v Číně se pohybuje okolo 5,6 procent, je tak nejvyšší za posledních deset let. Nejvíce se nárůst inflace projevil na cenách potravin.

Cena vepřového a ostatního masa vzrostla o 45 procent ve srovnání s tím samým měsícem loni. Cena vajíček vzrostla o 31 procent. Naopak cena spotřebního zboží a oblečení vzrostla o pouhých 0,9 procent ve srovnání se srpnem loňského roku.

Švarcsystém2012

       

Pro čínskou vládu je nárůst cen potravin velmi citlivé téma. Peking přislíbil pomocnou ruku všem chovatelům prasat formou vakcín pro zvířata zdarma.

Zdroj: BBC Business

Redakce

Podnikatel.cz: Square Favicon Logo

Potřebujete poradit, nebo chcete upřesňující informace? Napište nám do naší redakční poradny. Zaslat nový dotaz

Školení Facebooku s Danem Dočekalem

DW - Školení PPC
  • Jak efektivně propojit Facebook s firemním webem.
  • Jak měřit a vyhodnocovat zapojení firmy do sociálních sítí.
  • Řešení krizové situace v sociální síti nebo jejím prostřednictvím
  • Jak podnikat na Facebooku v souladu s pravidly

Detailní informace o školení Facebooku »

Přehled názorů

Zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

       

Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem        

Prohledat Podnikatel.cz

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+