Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Babiš podnikatelům: Zkuste si nejdříve zaměstnanecký poměr

Autor: www.isifa.com
Redakce

Ministr financí a také známý český podnikatel Andrej Babiš si rýpnul do začínajících podnikatelů. Měli by si nejdříve zkusit zaměstnanecký poměr.

Najít si úspěch nejdříve u zaměstnavatele, pak teprve začít podnikat. Taková slova použil na adresu začínajících podnikatelů ministr financí a také podnikatel Andrej Babiš. Vyjádřil se tak na sociální síti Twitter. Jaký máte na to názor vy? Diskutujte pod článkem.

Foto perex: www.isifa.com

Našli jste v článku chybu?
31. 3. 2014 15:34
šibaB (neregistrovaný)

Vyzkoušel jsem 3 zaměstnání v průběhu 12 let, všude to bylo stejné, ve vrcholovém vedení byl vždy stejně arogantní mocipán jako pan Babiš a nedával prostor kreativním lidem. Vždy co nejlevnšjší pracovní sílu vzorec: raději 3 blbce za 30 tisíc než jednoho vynikajícího za 35 tisíc. Odešel jsem sám a jako OSVČ jsem už léta bez nervů z nafoukaného psychopata v zádech, na dovolené mi nezvoní telefony, nikdo mi dovolenou náhodně neruší, přesčasy dělám kdy já chci, vydělávám si sám a více, než v práci.…

31. 3. 2014 8:06
Meshek (neregistrovaný)

Plkáš kraviny.Většina lidí je bohužel v těch koncentrácich a tam se naučí leda tak co nejlépe zašít.Zkušenosti tam určitě nehledaj.