Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Boom v prodeji klimatizací zvyšuje spotřebu energie

Tweetni to Twitter Jaggni to! Jagg Del.icio.us Delicious

S příchodem vysokých venkovních teplot se v ČR stále více rozšiřuje prodej klimatizací a ten tak zažívá v tuzemsku nebývalý boom. Od toho se odvíjí ale i spotřeba energie. Zatímco v zimních měsících vlivem mírné zimy klesla spotřeba proudu o rekordních 6,7 %, v květnu, kdy se většinou spotřeba snižuje, naopak podle předběžných výsledků vzrostla o 3,7 %, a to především vlivem rostoucí průmyslová výroby a používáním klimatizací.

Švarcsystém2012

       

Tím, že spotřeba energie roste, musí energetici investovat prostředky do sítí, aby nedocházelo k výpadkům proudů. To se zřejmě projeví i na cenách elektřiny.

Zdroj: ČTK

Školení: Úvod do UX (user experince)

DW - Školení použitelnosti
  • Použitelný web mají návštěvníci rádi a lépe vrací investované peníze.
  • Poradíme vám, které metody využít a co vám to přinese.
  • Jak na uživatelský výzkum a návrh webu.
  • Naučíte se, jak rychle a levně otestovat web.

Další informace o školení Úvod do UX »

Přehled názorů

Zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

       

Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem        

Prohledat Podnikatel.cz

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+