Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Burzy opět padají, obrat stále v nedohlednu

Tweetni to Twitter Jaggni to! Jagg Del.icio.us Delicious

Evropské burzy se během dnešního dne opět propadají. Varšavská burza klesla o 5,6 %, frankfurtská o 3,7 % a madridská o 5,2 %. Ztráty postihly i pražskou burzu, která sice dopoledne odolávala tlaku okolních států, ale nakonec i ona podlehla. Její pokles však zatím činí pouze 0,2 %.

Švarcsystém2012

       

Pražskou burzu táhnou dolů především akcie CETV, jejichž hodnota se snížila o 14 % procenta, akcie AAA Auto (pokles o 9 %), akcie společnosti Orco ( ztratily 9,6 %) a akcie společnosti NWR, které se dnes propadly od dalších 7,5 %.

Přitom počátek obchodování vypadal optimisticky, ještě hodinu po jeho začátku rostl index PX téměř dvě procenta. A to i přes výrazný středeční pokles na Wall Streetu. Je potřeba si uvědomit, že Amerika nabrala výrazně negativní kurz už na začátku a většina evropských burz na tyto propady stačila zareagovat už během středečního obchodování, uvedl ráno pro agenturu Mediafax Patrick Vyroubal, analytik společnosti Atlantik.

Daniel Morávek

Daniel Morávek

Autor je zástupcem šéfredaktora serveru Podnikatel.cz. Ve svých studiích na VŠE se specializoval na hospodářskou politiku a hospodářské a sociální dějiny. Mezi jeho záliby patří sport, kultura, ekonomika a politika.

Školení Facebooku s Danem Dočekalem

DW - Školení PPC
  • Jak efektivně propojit Facebook s firemním webem.
  • Jak měřit a vyhodnocovat zapojení firmy do sociálních sítí.
  • Řešení krizové situace v sociální síti nebo jejím prostřednictvím
  • Jak podnikat na Facebooku v souladu s pravidly

Detailní informace o školení Facebooku »

Přehled názorů

Zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

       

Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem        

Prohledat Podnikatel.cz

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+