Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Česká pošta spustila svůj vlastní e-shop. Kromě obálek prodává také textil

Redakce

Obálky, pohlednice, ale také společenské hry, dětská body, to vše najdou zákazníci v novém e-shopu České pošty. Jeho název ale český není.

Česká pošta má nový web. Na portálu www.postshop.cz provozuje vlastní e-shop. Zákazníci si tu mohou objednat kromě obálek, pohled i obalového materiálu na balíky například i knihy, filmy na DVD, společenské hry a hračky. V nabídce je i dětský textil, jako je dětské body nebo pyžámko. E-shop tak viditelně cílí na ženy.

Čtěte také: Podívejte se, jak bude vypadat balíkomat, nová služba Česká pošty

Zboží si může zákazník objednat na dobírku, může ale také využít možnosti jako při doručování klasických balíků „do ruky“ nebo „na poštu“. Výjimku tvoří nadrozměr. Velké palety doručí pošta k zákazníkovi rovnou.

Čtěte také: Zhoršila se Česká pošta při doručování balíků, či nikoli?

Platby probíhají prostřednictvím dobírky, převodem ale také pomocí platebních karet Visa a MasterCard. V budoucnu bude možné využít až 11 platebních metod PayU, včetně tzv. rychlých bankovních převodů. 

Platby kartou nebo rychlým bankovním převodem představují velmi jednoduchý, rychlý a zcela bezpečný způsob placení, který může zákazníkům významně urychlit dodání požadovaného zboží. Peníze od kupujícího má totiž e-shop na účtu v řádu několika sekund a zboží tak může ihned odeslat, říká ředitel PayU ČR Gabriel Kalapoš.

Našli jste v článku chybu?
3. 8. 2012 15:17
MAR (neregistrovaný)

Tento týden jsem přes poštu poslal balík do Německa. Sledování pohybu balíku funguje jenom po hranice ČR. Dál už nevidíte nic. Jestli byl balík doručen nezjistíte ani na zákaznické lince. Bohužel nemají ani stanoven termín dodání, takže nevíte jestli už máte nedoručení balíku reklamovat nebo ne. Prostě katastrofa. Této jejich služby jsem využil naposledy. A místo aby se věnovali tomuhle šlendriánu, vymýšlejí blbosti které s doručováním nijak nesouvisí.

3. 8. 2012 12:24
Mistr l (neregistrovaný)

No tak nase zkusenosti s pay u jsou ponekud jine. Jsme radi kdyz je dostaneme do 14 dnů:)