České firmy se mohou podílet na vzniku evropského centra v Indii

České firmy se mohou podílet na otevření Evropského podnikatelského a technologického centra v indickém Dillí. Evropská komise (EK) v Dillí vypsala grant na založení a provozování tohoto centra, o jehož získání mohou usilovat zájemci z členských států Evropské unie.

Finanční částka grantu je 6,6 milionů eur, což představuje 80 procent z rozpočtu projektu, zbylých 20 procent bude kryto vítězným subjektem. Návrhy projektu je možné podat do 30. května 2008.

Cílem EBTC má být především propagace ekonomických a vědecko-technologických zájmům EU v Indii, pomoc při vstupu na indický trh a také snaha o větší propojení mezi veřejným a podnikatelským sektorem. Hlavními partnery a zároveň klienty pro centrum by měly být hospodářské komory, oborové asociace a jednotlivé podniky z členských zemí EU. Centrum bude fungovat jednak jako informační zdroj o indickém trhu, organizátor seminářů, konzultací a dalších akcí propagujících obchod a technologie EU v Indii, mimo jiné také EU-India Business Summitu, uvádí české velvyslanectví v Dillí.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení: Landing page jako součást inbound marketingové strategie

  •  
    Jak vytvářet landing page do 1 hodiny
  • Jak postavit na nohy vaše současné landing page
  • Jak vyhodnocovat všechny vaše vstupní stránky webu

Detailní informace o školení Landing page jako součást inbound marketingové strategie »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+