Cestovky spustily prodej First minute zájezdů

Letní sezóna 2012 už začíná, alespoň pro cestovní kanceláře. Ty spustily prodej tzv. First minute zájezdů, tedy na první chvíli. Důvodem prodeje zájezdů s předstihem je snaha cestovek řešit už nyní kapacity v charterových letadlech, ale i v mnoha ubytovacích zařízeních.

Díky tomu si mohou zajistit nižší cenu od leteckých společností a ubytovacích zařízení. Cestovní kanceláře podpořily nabídku na First minute pro nastávající sezonu řadou pobídek jako například až 2 děti zdarma, nízké zálohy na rezervaci zájezdu, dárky, slevy pro seniory a děti a další, přibližuje výhody zájezdů na první chvíli Tomio Okamura, viceprezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA).

Podle něj je včasný nákup zájezdu vhodný pro ty, kteří si chtějí vybrat to nejlepší z kompletní nabídky zájezdů nebo mají na dovolenou určité požadavky nebo dokáží fixovat termín dovolené dlouho dopředu či chtějí jen ušetřit.

Například rodiny s dětmi si tak mohou bezproblémů vybrat hotel s dětskými bazény či animátory nebo důchodci, kteří se již hůře pohybují, si mohou z kompletní nabídky vybrat hotel s výtahem v blízkosti pláže. Náročnějším klientům zase bude například vyhovovat, že je k dispozici dostatek pokojů z výhledem na moře, doplňuje Okamura.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení e-mail marketingu – pokročilé techniky

  •  
    Jak připravit šablonu moderního e-mailu
  • Jak spustit automatizované kampaně
  • Jak dynamizovat běžnou rozesílku

Detailní informace o školení e-mail marketingu - pokročilé techniky »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+