Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

ČEZ uvažuje o výstavbě vodní elektrárny v Makedonii

Tweetni to Twitter Jaggni to! Jagg Del.icio.us Delicious

Energetická společnost ČEZ by chtěla v Makedonii vystavět novou vodní elektrárnu. Společnost již podala přihlášku do tendru na koncesi pro stavbu přehrady a vodní elektrárny. ČEZ informovala jen o podání přihlášky, o výši případné investice zatím mlčí. Tendr vypsalo makedonské ministerstvo hospodářství.

Social

       

Projekt vodní elektrárny Boshkov Most, by měl vyrůst v západní části Makedonie nedaleko města Debar, konkrétně na řece Mala Reka. Výkon elektrárny by se měl pohybovat okolo 68 megawatt. Přehrada bude součástí kaskády na níž už leží elektrárny Radika a Spilje.

Zdroj: ČTK

Redakce

Podnikatel.cz: Square Favicon Logo

Potřebujete poradit, nebo chcete upřesňující informace? Napište nám do naší redakční poradny. Zaslat nový dotaz

Naučte se psát texty na web - praktický online kurz

DW - Školeny webcopywritingu
  • Znáte teorii, ale potřebujete praxi?
  • Vyzkoušejte si tvorbu textů pod dohledem zkušeného copywritera.
  • Kurz můžete zahájit kdykoliv - probíhá přes internet.
  • Ke každému textu obdržíte zpětnou vazbu a v ceně jsou i dvě konzultace s profesionálním copywriterem.

Detailní informace o online kurzu web copywritingu »

Přehled názorů

Zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

       

Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem        

Prohledat Podnikatel.cz

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+