Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Chtěla pomoci a založit soukromou školku, úřady jí jen házely klacky pod nohy

Jana Knížková

Měla skvělý plán na založení soukromé školky, první pokus však nevyšel. Úřady si vyhláškami vymýšlely jen samé záludnosti. Jaké? Sledujte Videobiz.

Patří do věkové skupiny, která si hledá nové pracovní uplatnění velice těžko. Rozhodla se tedy sama podnikat. Co takhle zřídit soukromou školku? Nejen pro svá vnoučata, ale i pro ty děti, pro které nejsou aktuálně místa ve školkách státních. Její plán ale bohužel nebyl dokonán. Proč? Co rozjetý projekt zastavilo? O tom nám řekla více Jana Neubertová.

Našli jste v článku chybu?
14. 1. 2014 20:12

Nebyl by prosím někde přepis? Ten bych si s chutí přečetl, ale čtvrt hodiny koukat na video se mi nechce, zvláště ne na pomalém vimeu.

15. 1. 2014 11:04
Jara (neregistrovaný)

zdravim, v detskem koutku muze byt max. 12 deti? Musi tam byt minimalne dve pracovnice, kdyz chteji na pauzu tak nekdo dalsi, aby byli porad ve dvou. Nevim kolik mate, ale cca. 30 - 50 kc na hodinu zakladni sazbu, ktera se pak navysuje. Prijde mi to prodelecne. Vetsinou je to dotovane OC a neplati se najem. V rozhovoru jste mluvili o nejakych nalezitostech. Pochopil jsem ze jste v puvodnim projektu nemela wc, kam by tedy deti chodili kdyz by potrebovali? A parkovaci misto chapu, protoze chodit s…