Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

ČOIka upozorňuje podnikatele na podvodné e-maily

Tweetni to Twitter Jaggni to! Jagg Del.icio.us Delicious

Česká obchodní inspekce (ČOI) varuje podnikatele před podvodnými e-maily. Ty obsahují žádost, aby podnikatelé odstranili ze své nabídky některé výrobky (neoriginální zboží) s tím, že pokud tak neučiní, bude s podnikateli zahájeno správní řízení.

Tyto podvodné emaily přicházejí z emailové adresy coi-hmp@seznam.cz. Česká obchodní inspekce se od takovýchto emailů zcela distancuje, uvedl k tomu Tomáš Vozáb, mluvčí ČOI. Ten připomněl, že inspekce takovým způsobem nikdy nepostupuje. Jedná se o podvodné emaily, podvodné informace a o emailovou adresu, která nemá s Českou obchodní inspekcí nic společného, zdůraznil Vozáb.

Michael Hovorka

Michael Hovorka

Autor je šéfredaktorem serveru Podnikatel.cz a moderátorem Frekvence 1. Sledujte jeho profil na Google +Michael Hovorka nebo se spojte přes LinkedIn

Školení SEO (optimalizace pro vyhledávače)

DW - Školení SEO
  • Jak fungují vyhledávače a co od nich můžete očekávat.
  • Analýza klíčových slov - kde hledat, jak slova vybrat, jak optimalizovat.
  • Metody linkbuildingu - jak získat zpětné odkazy aniž byste za ně museli platit.
  • Vyhodnocování SEO - nesledujte jen pozice.

Další informace o školení SEO »

Přehled názorů

Zatím nebyl přidán žádný názor. Přidejte svůj názor jako první.

       

Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.

Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem        

Prohledat Podnikatel.cz

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+