Czech Internet Forum už 10. listopadu

Již 6. ročník bilanční konference Czech Internet Forum se uskuteční ve čtvrtek 10. listopadu. Program nabídne dvě paralelní pásma přednášek. Hovořit se bude o situaci v českých médiích, o sociálních sítích, online marketingu, startupech a dalších aktuálních tématech. Celodenní konferenci v pražském Kongresovém centru U Hájků pořádá server Lupa.cz.

Program se letos posouvá více směrem k marketingovým a mediálním tématům a nabízí účastníkům řadu lákadel. Česká mediální scéna nyní stojí na pomyslném rozcestí. Je zajímavé pozorovat, jakou cestu a strategii jednotlivá média volí, jak postupují při využívání internetu a mobilních zařízení a jak vidí svoji vlastní budoucnost. Proto na Czech Internet Foru věnujeme této oblasti výraznou pozornost a představíme řadu nadějných a životaschopných projektů, říká Ján Simkanič, výkonný ředitel Internet Info.

Zkušenosti s přechodem do nové mediální éry představí například Martin Michek z Lidových novin, který poví, jak se daří tomuto deníku na iPadu. Lucie Tvarůžková (Hospodářské noviny) zase popíše radikální přestavbu zpravodajského webu IHNED.cz a Jakub Unger (Centrum Holdings) zauvažuje o budoucnosti žurnalistiky. Milan Fridrich shrne online aktivity České televize, aplikace, které pod hlavičkou ČT dosud vznikly, a prozradí, jak jsou využívané.

V diskusi s Michalem Bláhou (Devmasters, dříve spolumajitel Atlas.cz) dostanou prostor osobnosti angažující se kolem podpory a rozvoje české startupové scény jako Jan Barta, Michal Illich nebo Ondřej Raška. O svých zkušenostech z amerického startup-akcelerátoru TechStars promluví Robin Razska, který se tam podílí na vývoji aplikace Piictu. Na globální nekonkurences­chopnost většiny českých a slovenských online firem upozorní investor Michael Rostock-Poplar, známý z pořadu Den D.

Konference přinese i téma sociálních sítí, kdy budou mimo jiné ukázány příklady jejich využití k poškození značky. Chybět nebudou ani informace z oblasti online marketingu a webové analytiky. Dvěma přednáškovými proudy provedou zkušení moderátoři, jakými jsou Martin Kopta a Josef Šlerka (Ataxo Interactive).

WT100

Zájemci o účast se mohou registrovat prostřednictvím online formuláře.

Toto je P.R. sdělení

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení: Právo vs. online marketing

  •  
    Jak chránit vlastní značku a obsah.
  • Jak využívat cizí díla pro svoje prezentace.
  • Na co si dát pozor při tvorbě reklamy na internetu.

Více o školení Právo vs. online marketing »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+