Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

CzechInvest hledá další firmy do Silicon Valley

Startuje druhé kolo programu CzechAccelerator agentury CzechInvest. V něm agentura hledá až osm dalších českých firem, které se mohou podívat do Silicon Valley v Kalifornii. Tam stráví čtvrt roku v jedinečném podnikatelském inkubátoru Plug and Play Tech Center. CzechInvest za ně hradí pronájem kanceláří a s tím spojené služby, které zahrnují hlavně desítky setkání s potenciálními investory a partnery v podnikání. Zájemci se můžou hlásit do úterý 20. dubna.

Našim cílem je pomoct českým firmám proniknout na severoamerický trh, ale také představit excelentní české projekty, které budou fungovat jako dobrá reference a přitáhnou k nám pozornost dalších nových investorů, Stanislav Martínek, ředitel divize Investice agentury CzechInvest.

Zájemci o CzechAccelerator si můžou vybrat mezi letním a podzimním termínem. Letní startuje prvního července, podzimní na začátku října. Projekt je určený především pro firmy podnikající v oblasti informačních a komunikačních technologií, biotechnologií, čistých technologií nebo mikroelektroniky.

Našli jste v článku chybu?
11. 4. 2010 12:46
Monte Christo (neregistrovaný)
Jak kazdy dnes velmi dobre vi tak Californie je pred statnim bankrotem...Vse co je treba pro dobre podnikani jsou nove myslenky,ktere je treba urcitym spusobem realizovat a nasledne na nich vydelat nejaky ten obnos...Dobreho investora na dobrou myslenku si kazdy muze sehnat i sam pokud ovsem v tomto oboru nejakou tu dobu pusobi...Uz proto,ze jakakoli banka v Silicon Valley Vam ochotne pujci jakoukoli sumu pokud ve vasem projektu uvidi zhodnoceni vlozenych prostredku...A pokud budete mit zajem k …