Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Datové schránky lze už ovládat ze všech počítačů

Podnikatelé se nyní mohou dostat do své datové schránky a plnohodnotně ji ovládat z jakéhokoli počítače, aniž by na něm museli instalovat další doplňkové programy a certifikáty. Ministerstvo vnitra totiž připravilo balíček doplňků, který si můžete nahrát na flash disk či jiné paměťové médium a díky kterému můžete obsluhovat datové schránky na všech počítačích s podporovanou verzí operačního systému Windows.

Prohlížeč umožňuje nejen bezpečné přihlášení do datové schránky na jakémkoliv počítači s operačním systémem Windows, ale díky integrovanému doplňku také plnohodnotně pracovat s datovými zprávami. V prohlížeči jsou vloženy i kořenové certifikáty certifikačních autorit PostSignum, eldentity a I.CA, doplnil Jiří Korbel z ministerstva vnitra.

Našli jste v článku chybu?
20. 4. 2011 13:29
Sten (neregistrovaný)
Už jsem se lekl, že ze všech počítačů znamená ze všech počítačů (třeba že to jde konečně jenom pomocí prohlížeče bez všech těch obskurností). Připomínáte mi jednoho obchodníka, který na dotaz, proč „50 % sleva na vše“ nefunguje u jedné objednávky, hbitě odpověděl, že ta sleva platí na vše, ale jen u vybraného zboží.