Firemní večírky u zaměstnanců nefrčí

Na firemní večírky chodí rádo jen šestnáct procent zaměstnanců. Dokazuje to aktuální průzkum agentury STEM/MARK. Téměř třetina zaměstnanců uvedla, že na firemní večírek chodí, jen když na to mají náladu.

Přitom firemní večírky a jim podobné akce mají utužovat pracovní kolektiv. Zaměstnanci zde mají možnost neformálního setkání s vedením společnosti či kolegy z jiných oddělení. Chlebíčky a rozlévané alko i nealko nápoje zdarma již k motivaci nestačí. Moderní je vsadit na netradiční místo, zážitkový program nebo gastronomii.

Pro zaměstnavatele je tak pořádání firemního večírku nemalou investicí. Ta se může vrátit v podobě vyšší produktivity zaměstnanců. Firemní akce je zároveň nástrojem interní komunikace. Vnímání názorů svých zaměstnanců totiž může firmě přinést cenné informace a přispěje k zlepšení atmosféry a pracovišti.

Čas vánočních večírků se přibližuje. Důležité je rozhodnutí, kde večírek pořádat, s jakým programem a koho pozvat, tedy zda jen zaměstnance či také obchodní partnery. Hodit se může několik rad ohledně zhotovení pozvánek, vítání hostů i základních pravidel společenského chování. Vánoční večírek: Ani nejbujnější veselí neomlouvá společenská faux pas

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 28. 6. 2015 19:54

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení: Měření a vyhodnocování kampaní

  •  
    Jak připravit a plánovat kampaně
  • Jak vyhodnocovat a využít důležité metriky
  • Jak to dělat u různých obchodních aktivit

Detailní informace o školení Měření a vyhodnocování kampaní»

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+