Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

GE Money změnila generálního ředitele

Pieter van Groos, dosavadní generální ředitel GE Money Bank a hlavní manažer skupiny GE Money pro ČR a Slovensko, skončil ve svých funkcí. Od prosince je řízením pověřen Christopher Glaser, dosavadní finanční ředitel společnosti. Uvedla to ČTK. Nový generální ředitel by měl být jmenován podle šéfa komunikace GE Money Romana Frkouse během několika měsíců. Důvody odchodu nebyly sděleny.

Groos působil jako generální ředitel GE Money Bank v Rakousku do března 2006, kdy se stal generálním ředitel v ČR. Vystřídal tehdy Gerarda Ryana. Glaser zastává post finančního ředitele GE Money Bank od prosince 2004 a od roku 2005 je i členem představenstva.

Našli jste v článku chybu?
30. 12. 2007 4:06
VIDIA (neregistrovaný)
v zadnej bance v republice nedaju puicku 250000kc bez teho aby ste mneli vysku platu min.20 000kc,ved maju ludom pomahat!tak nech neminaju na reklamy,ktere su zbytecne a nekdy aj vysoko nakladne,ved musime se nechat nejak zaujat..ved sme otroci tehoto systemu,,kde je ta rovnopravnost??penize muze banka vyrabet!ved je to iba papier,ale nas LUDI vyrabat nedokazu,nebudeme jenom tak vypadavat s tikarny!!pak se necuduji ze jsou opustene deti,matky,bezdomovci,lupeze,sebevrazdy,chamtivost a nenavyst...…