Herní zákon a jeho diskuze vstoupily do druhé fáze

Veřejná diskuze, která se týká herního zákona, vstupuje do své druhé fáze. V tuto chvíli bude mít veřejnost možnost se vyjádřit k závěrům skupinových diskuzí odborníků, kteří se na tuto problematiku zaměřují. Máme za sebou úvodní fázi, jejímž účelem bylo shromáždit názory na jednotlivá hlavní témata řešené problematiky, ustanovit skupinu vážných zájemců, kteří mají zájem do diskuze věcně a konstruktivně přispět, a nastartovat klíčovou část diskuze, uvedl k dosavadnímu průběhu diskuze Petr Knap, partner Ernst & Young.

V nynější době probíhají k hernímu zákonu skupinové diskuze odborné veřejnosti, nazývané také výrazem focus groups. Tyto názory v diskuzi poté tvoří jednu z nejdůležitějších částí celého projektu na webovém portálu o herním zákonu. Veřejnost má i nadále umožněno vyjadřovat své názory k této problematice a nyní se i nově se zapojit nové diskuze focus groups.

Druhá část diskuze, tedy focus groups, bude probíhat až dokonce července. Zájemci se mohou tedy zapojit do vážné diskuze o budoucí úpravě her a loterií. Výstupní data celého projektu budou na konci srpna předány ministerstvu financí ČR, informuje společnost Ernst & Young.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení: Práce s leady v digitálním prostředí

  •  
    Jaké online kanály používat pro získání leadu
  • Jakým způsobem pracovat s leady
  • Jak vyhodnocovat a optimalizovat efektivitu

Detailní informace o školení Práce s leady v digitálním prostředí »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+