Hromadné nakupování na internetu se slevou

Hromadné nakupování na internetu s velkou slevou rozjely už na konci loňského roku „klubové“ portály BigBrands.cz a Fashion Days, ty pak v dubnu doplnily portály kopírující americký Groupon a nabízející veliké slevy na služby. V BigBrands.cz a Fashion Days je možné získat značkové zboží se slevou 20–80% oproti doporučeným maloobchodním cenám. Sice se tváří jako exkluzivní kluby, ovšem členství v nich není problém získat.

Server Lupa.cz vysvětluje v článku „Přišla Grouponmánie, slevy kam se podíváš“ princip kolektivního nakupování: Groupon klon domluví s obchodníkem velkou slevu (většinou přes 50 %) na nějakou službu a nabídne ji přes web a e-mailem registrovaným tisícovkám potenciálních klientů. Většinou jde o služby, bez kterých se vy (anebo spíše vaše manželka) obejdete, ale ohromná sleva je velkým lákadlem. Navíc vás Groupon klony geniálně tlačí k okamžité akci – sleva je platná už jen pár hodin.

I v Česku lze hromadným nakupováním ušetřit. Lupa.cz odkazuje na slevové servery Slevomat, Coffice, Vykupto, Zapakatel, Cupolis, Skrz.cz a zcela nový projekt KupDnes.cz. Čtěte více na serveru Lupa.cz: Přišla Grouponmánie, slevy kam se podíváš

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 3. 12. 2010 15:15

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení e-mail marketingu – pokročilé techniky

  •  
    Jak připravit šablonu moderního e-mailu
  • Jak spustit automatizované kampaně
  • Jak dynamizovat běžnou rozesílku

Detailní informace o školení e-mail marketingu - pokročilé techniky »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+