Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Jak mobilní operátoři propagují #EET? Tady jsou jejich videa

Michael Hovorka

Operátoři Vodafone a O2 si pro podporu elektronické evidence tržeb natočili vlastní videa. Vodafone představuje aplikaci, O2 vysvětluje, co je EET a co nabídne.

Podívejte se na videa k elektronické evidenci tržeb, která zatím představili dva mobilní operátoři. Jejich aktuální nabídku k e-tržbám čtěte v článku: Mobilní operátoři se již připravují na #EET. Víme, co chystají

Zatímco Vodafone ve videu vysvětluje, jak funguje jejich aplikace ePokladna a jaké tarify nabízí, O2 se ve svém videu zaměřilo na pojem EET a dopředu již avizuje, s čím mohou podnikatelé u její aplikace eKasa počítat. 

Video Vodafone

Video O2

Našli jste v článku chybu?
3. 3. 2016 13:00
realista (neregistrovaný)

Je ale potřeba umět se přizpůsobovat = buď ovce nepřemýšlej, neměj názor, přizpůsob se! Takže se vůbec nebojím o bezpečnost = buď ovce nepřemýšlej, neměj názor, přizpůsob se! Po vyzkoušení jsem sáhl po variantě standard abych měl ve věcech pořádek = to jako když to mít nebudu, budu mít ve věcech nepořádek? Docela dobře se nám to rozbíhá, někdy dokonce ani nestíháme – jako že tato šmírácká byrokracie mi pomáhá v podnikání???

Takže když to shrnu – Hnusná demagogie, manipulace a propaganda EET !!!…

2. 3. 2016 9:51
Michal (neregistrovaný)

Z těch budovatelských videí je mi šoufl.

"2. směna hutního závodu Klementa Gottwalda se po novém roce s chutí pustila do plnění 2. pětiletky a závěry 4. sjezdu KSČ. Předák směny Andrej Bureš hlásí že plán již splňují na 120%. Díky tomu zrušili pravidelné pracovní neděle a užívají si u koupání u rybníka"