Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Klienti HSBC Bank mohou přejít k České spořitelně

Česká spořitelna převezme pobočky HSBC Bank v Česku. Klienti HSBC Bank tak mohou plynule přejít k České spořitelně, která bude poskytovat služby na stejných pobočkách, jako působila HSBC Bank. Rovněž osobní bankéři HSBC Bank dostali možnost pokračovat v práci pro Českou spořitelnu. Podrobnosti by měly obě finanční instituce zveřejnit na konci ledna.

Klientům HSBC poskytneme transakční účet a související služby ve srovnatelném rozsahu a zároveň zachováme stávající standardy obsluhy. Pobočky HSBC budou i nadále poskytovat služby výhradně této klientele, která zároveň získá výhody plynoucí z např. toho, že máme nejširší síť bankomatů nebo nejobsáhlejší internetové bankovnictví, uvedl Martin Techman, ředitel úseku rozvoj obchodu České spořitelny.

HSBC Bank plc – pobočka Praha se bude nyní v Česku věnovat pouze firemnímu bankovnictví. Podle banky má především v oblasti podpory mezinárodního obchodu vyšší přidanou hodnotu než ostatní banky. Skupina HSBC působí ve více než 86 zemí a teritoriích světa.

Našli jste v článku chybu?
9. 1. 2010 11:21
Kazimir (neregistrovaný)
ČS prý nabídne srovnatelný služby jako HSBC... Vždyť ČS ani neni pořádná banka, je to depozitář na peníze, který žije z poplatků svých klientů. správná banka umí hospodařit se svěřenejma penězma. ČS vydělává na tom, že odírá svý klienty. Je to kanál. Kdybych byl u hsbc, tak raději budu hledat banku, která to s privátama umí.