Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Makro zvýšilo tržby o miliardu, chystá výstavbu další prodejny

O jednu miliardu korun na 39,3 miliard korun zvýšila své tržby společnost Makro Cash&Carry ČR, která v Česku provozuje 12 velkoobchodních center pro podnikatele. Jak píše ČTK, oficiální hospodářský výsledek za rok 2007 Makro přitom ještě nezveřejnilo.

Podle údajů v informačním systému EIA navíc vyplývá, že společnost chce po více než dvou letech stavět další prodejnu. Nový velkoobchod by měl stát v Ostravě-Pustkovci, termín jeho otevření zatím nebyl stanoven. Makro přitom v Ostravě jednu prodejnu už provozuje. Nový ostravský velkoobchod by měl mít podle ČTK prodejní plochu zhruba 7200 metrů čtverečních a polovinu jeho nabídky mají tvořit potraviny.

Našli jste v článku chybu?
15. 4. 2008 3:06
nepovím (neregistrovaný)
Toto se mi zdá velmi nepochopitelné. Nokdo mi to nedokáže vysvětlit.Makro se má stvavět v Ostravě- Pustkovci....výpadovka na Opavu... v zóně"kliidu" je to dá se říct kliné místo i když je to stále ostrava. jsou tam 3 osady zahradářů a plno rodinných domků.. a tohle má narušit MONSTRUM zvané MARKO! Mě by tajímalo kdo tohle vůbec vymyslel... tak takovém místě něco stavět... když je cesta, která vede na Opavu a po levici máte benzinovou pumpu pole a kousek za tím zahrádky a les... toho mo…