- Zákon o daních z příjmů
- Občanský zákoník
- Zákoník práce
- Zákon o silničním provozu
- Obchodní zákoník
- Živnostenský zákon
- Zákon o DPH
- Zákon o přestupcích
- Správní řád
- Trestní zákoník
Na Ruzyň míří nízkonákladová společnost Ryanair
Irská společnost Ryanair bude lítat na trase Praha – Dublin již od 7. listopadu. Dosud společnost provozovala leteckou dopravu na našem území jen na letišti v Brně. Z letiště Brno létala do Londýna. Na podzim plánuje trasu Brno-Barcelona. Cena letenky by se měla pohybovat okolo 300 korun se všemi poplatky. Přes tyto nízké ceny letenek zaznamenala společnost v minulém roce zisky ve výši 400 milionů eur.
Společnost vydělává především ze spolupráce s hotely, restauračními zařízeními a prodeje občerstvení na palubách letadel.
Školení Twitteru s Danem Dočekalem

- Jak komunikovat na Twitteru.
- Jak začlenit Twitter do marketingového mixu vaší firmy.
- Jak využít Twitter jako zdroj informací pro rozhodování.
- Nabízíme i školení Facebooku a Google+.
Detailní informace o školení Twitteru »
Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.