Nová tvář v managementu společnosti KPMG

Společnost KPMG Česká republika posílila své řady novým manažerem v oddělení Řízení rizik a poradenských služeb. Stál se jím David Slánský, který dříve působil ve společnostech Adastra a Logica. Slánský se taktéž podílel na vytváření řešení Business Intelligence pro řadu společnosti působících převážně na finančních trzích, v oblasti telekomunikací a ve státní správě.

KPMG bude mít na starosti rozvoj kompetencí týkajících se Data Managementu a Business Intelligence. Slánský se má především zaměřit na poradenství v oblasti budování a komunikace strategií příslušných programů a jejich celkového řízení.

„Novou“ tvář také představil koncern Vienna Insurance Group, kde se novým členem vedení stal Gerhard Lahner. Lahner bude zodpovídat zejména za další rozvoj a koordinaci rumunských pojišťovacích společností. Lahner pracuje pro Vienna Insurance Group od roku 2002. Nejprve zastával pozici asistenta představenstva ve vídeňské centrále koncernu.

Následně vedl generální sekretariát Vienna Insurance Group v Bulharsku. V listopadu 2006 se pak stal finančním ředitelem Kooperativy pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group a od listopadu 2007 zodpovídal za oblast financí i v představenstvu České podnikatelské pojišťovny, a.s., Vienna Insurance Group (ČPP).

Business server Podnikatel.cz též nabízí všem manažerům registraci zdarma v databázi manažerů. Při vyplňování formulářů je důležité vypsat povinné položky, vložení fotografie je volitelné.

Fotografie nahrávejte o minimální velikosti 120×100 pixelů.

Výhody registrace v Databázi manažerů:

  • registrovat mohou i zastupující mediální agentury
  • registrace zcela zdarma, bez žádných poplatků
  • díky specifickému zaměření serveru lepší zviditelnění v rámci internetu
  • jednoduchá registrace
  • vlastní a samostatná stránka s vizitkou

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení online marketingu - jak přivádět na web návštěvnost

  • Vyhledavače a PPC kampaně - jak fungují
  • Webová analytika - k čemu jí využít
  • Facebook a další sociální sítě - co a jak komunikovat

Detailní informace o Školení online marketingu »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+