- Zákon o daních z příjmů
- Občanský zákoník
- Zákoník práce
- Zákon o silničním provozu
- Obchodní zákoník
- Živnostenský zákon
- Zákon o DPH
- Zákon o přestupcích
- Správní řád
- Trestní zákoník
Novela zákona o bankách čeká jen na prezidenta
Vládní návrh novely zákona o bankách čeká už jen na podpis prezidenta. Senát dal novele, stejně jako poslanecká sněmovna, rovněž zelenou. Novela zásadně mění podmínky fungování Fondu pojištění vkladů (FPV), které spočívají především v navýšení maximálních limitů pojištění vkladů, zkrácení lhůty pro zahájení výplaty náhrad pojištěných vkladů a navýšení příspěvků pojištěných finančních institucí.
Jsem velice ráda, že jak Poslanecká sněmovna, tak Senát pochopily důležitost tohoto dokumentu, a návrh zákona se podařilo schválit ještě v dubnu,
komentovala činnost zákonodárců Renáta Kadlecová, výkonná ředitelka Fondu pojištění vkladů. Podle směrnice Evropské komise by měl nový systém pojištění vkladů začít fungovat ve všech zemích Evropské unie nejpozději od 1. 1. 2011.
Školení PPC reklamy

- Jak důsledně využívat strukturu účtu, efektivně rozčleňovat klíčová slova do sestav a kampaní.
- Reklamní kampaně pro obsahovou síť a využití bannerů.
- Jak vyhodnocovat efektivitu reklamních kampaní a počítat návratnost investic.
Nabízíme školení PPC pro začátečníky i pro pokročilé.
Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.