Nový web srovnává finanční produkty podle ceny

Nový finanční web nedávno představilo Sdružení obrany spotřebitelů (SOS). Tento interaktivní portál svým uživatelům pomůže při rozhodování, jaké finanční služby na trhu využít. Kromě informací totiž nabízí i jejich srovnávání.

Každému podnikateli, který vyplní on-line dotazník vztahující se k danému finančnímu produktu, sestaví webová aplikace seznam produktů. Ty se řadí podle ceny od nejlevnějšího po nejdražší a na základě vyplněných údajů přesně odpovídají požadavkům klienta. Portál srovnává produkty českých bank a dalších společností.

Další součástí portálu jsou i články z finanční problematiky, online poradna, kalkulačky úvěrů, slovníček finančních pojmů či odkazy na důležité instituce.

Portál Sdružení obrany spotřebitelů podporující finanční vzdělávání a poradenství vznikl v rámci projektu Finformation. Na jeho tvorbě se podílela i spotřebitelská organizace Stiftung Warentest. Celý projekt zastřešovalo a spolufinancoval DJ SANCO, odbor pro ochranu spotřebitelů při Evropské Komisi. Čtěte také: Portál, který pomáhá s finanční inovací

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Workshop: UX design v návrhu webu

  •  
    Rychlý a efektivní návrh rozhraní.
  • Metoda Design Studio.
  • Prototypy - proč a jak prototypujeme.

Detailní informace o workshopu UX designu »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+