- Zákon o daních z příjmů
- Občanský zákoník
- Zákoník práce
- Zákon o silničním provozu
- Obchodní zákoník
- Živnostenský zákon
- Zákon o DPH
- Zákon o přestupcích
- Správní řád
- Trestní zákoník
Objevil se další zájemce o letiště Praha
Pro připravovanou privatizaci části státního podniku Letiště Praha se objevil další zájemce. Měla by jím být firma, která provozuje frankfurtské letiště, společnost Fraport. Mluvčí Fraportu Klaus Busch prohlásil, že v případě veřejné soutěže bude mít společnost o koupi ruzyňského letiště zájem.
Letiště Praha velmi dobře prosperuje, potvrzuje to i loňský čistý zisk, který byl 935 milionů korun. Hodnota společnosti by mohla stoupnout i plánovanou výstavbou druhé dráhy, což je ovšem podmíněno úspěšným odkupem pozemků.
Zdroj: Aktuálně
Školení online marketingu - Dobrý web

- Jak investovat peníze tam, kde se budou vracet.
- Jak vydělávat na SEO, PPC i sociálních médiích.
- Kurz pro všechny, kteří řeší online marketing.
Detailní informace o školeních výkonnostního marketingu »
Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.
