Online chat o datových schránkách přilákal velké množství čtenářů

První online chat serveru Podnikatel.cz se setkal s velkým zájmem čtenářů. Hostem diskuze byl šéf sekce eGovernment České pošty Petr Stiegler. Na téma chatu datové schránky přišlo necelých 100 otázek. Petr Stiegler stačil za hodinu trvání diskuze odpovědět na 35 z nich. Během jediné minuty pak vidělo chat 24 unikátních uživatelů.

Čtenáři se především zaměřili především na technickou stránku a zabezpečení datových schránek. Objevily se ale také dotazy na použitelnost a praktičnost datových schránek. Přečtěte si odpovědi Petra Stieglera.

Součástí chatu byla i anketa na téma technologického zajištění datových schránek. Naprostá většina respondentů (84 %) se k technologickému zajištění staví negativně a má k němu vážné výhrady. Některé z názorů využijeme při zlepšování systému a jeho uživatelské vstřícnosti, přislíbil po skončení chatu Petr Stiegler.

Zájem čtenářů o online chat byl obrovský a příjemně nás překvapil. Plánujeme nabídnout v blízké budoucnosti další online diskuze, vždy na aktuálně probíhající téma. Příští chat na serveru Podnikatel.cz bude na téma: První pomoc pro podnikatele v období krize, komentoval online chat Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 2. 7. 2009 17:11

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení: Jak na firemní Facebook prakticky

  •  
    Jak efektivně propojit Facebook s webem.
  • Jak vše měřit a vyhodnocovat.
  • Jak řešit krizové situace.

Detailní informace o školení Facebooku »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+