Hlavní navigace

Registrujte se do Letní školy internetu, je to zdarma

 Autor: 258398
Redakce

Odstartovala registrace do Letní školy internetu, která podnikatelům, ale i široké veřejnosti přinese od 9. srpna tipy, triky i praktické ukázky z oblasti internetu. Celý článek

Letní škola internetu Online Start! na business serveru Podnikatel.cz je primárně určena pro podnikatele a malé a střední podniky, zapojit se ale může kdokoliv, koho téma zajímá.

Univerzita přinese sérii celkem devíti lekcí, které budou publikovány formou článků na business serveru Podnikatel.cz. Pro větší komfort a pravidelné zasílání lekcí se podnikatelé mohou zdarma registrovat na stránkách Asociace AMSP. Těm, kteří se registrují a ještě nemají vlastní AdWords účet pro online reklamu, český Google navíc nabídne kredit pro první reklamní kampaň, aby si ji mohli vyzkoušet.

Na to, aby se uživatelé do letní internetové univerzity zapojili, stačí, aby sledovali portál Podnikatel.cz prostřednictvím speciálu http://online­.podnikatel.cz nebo – pro větší komfort – když se zaregistrují na stránkách http://www.am­sp.cz/letni-skola.

V letním kole Online Start! podnikatele krok za krokem seznámíme s jednotlivými dostupnými nástroji a bezplatnými službami na internetu, o kterých možná ještě neví, ale mohou se stát skvělými pomocníky v podnikání. Zároveň dáme spoustu praktických tipů, které budou moci hned vyzkoušet a přesvědčit se, že z internetu není potřeba mít obavy. Některé lekce doplníme webinářem (obdoba videotutoriálu), pro uživatele je navíc připravena speciální poradna.

Prvním impulsem byl průzkum, který ukázal, že podnikatelé si význam internetu pro podnikání uvědomují, ale mají spoustu obav, které vyplývají zejména z toho, že jim chybí informace, a ve využívání těchto nástrojů mají obrovské rezervy, říká Eva Svobodová, generální ředitelka AMSP, a dodává: První kolo univerzity Online Start! nás utvrdilo v tom, že jdeme správným směrem, jelikož až 67 % z přihlášených nemělo na začátku ani vlastní webovou stránku a po jejím skončení projevilo až 90 % účastníků zájem v Online Start! dál pokračovat.

Internet a bezplatné online nástroje, které jsou podnikatelům a malým firmám šité na míru, jsou pro ně stále v mnoha směrech neprobádanou oblastí. Proto jsme rádi, že spolu s Asociací AMSP vstupuje do projektu nový partner, Podnikatel.cz. Je to pro nás signál, že internetová gramotnost je pro segment malých a středních podniků velice žádoucí, a proto se budeme této oblasti dlouhodobě věnovat, říká Taťána le Moigne, ředitelka českého Googlu.

Podnikatel.cz se o osvětu v internetové gramotnosti mezi podnikateli snaží již delší čas, proto být součástí tohoto projektu je pro nás přirozeným rozšířením našeho již stávajícího obsahového portfolia, upřesňuje Michael Hovorka, šéfredaktor business serveru Podnikatel.cz, který upozornil, že po ukončení Letní školy internetu si své naučené dovednosti mohou účastníci ověřit v znalostní soutěži: Ti nejúspěšnější pak budou odměněni zajímavými cenami, doplnil Michael Hovorka.

Podnikatelé se v Letní škole internetu krok po kroku naučí využívat možnosti, které na internetu pro jejich prezentaci existují. Jednotlivé lekce firmám na praktických příkladech ukáží vše o základech online prostředí: jak se na internetu zviditelnit zdarma, jak si vytvořit vlastní webové stránky, jak tento web správně pomocí internetové reklamy propagovat, jak jej měřit či jak jej zdarma obohatit o internetové aplikace.

Odkazy na všechny články včetně návodných webinářů budou k dispozici ve speciálu http://online­.podnikatel.cz/ a také fanouškům stránky eByznys na Facebook.com Informace o registraci najdete na www.amsp.cz/letni-skola.

Letní škola internetu partneři

Nejnovější díly Letní školy internetu také na Facebooku

Našli jste v článku chybu?
Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Vitalia.cz: Bižuterie tisícinásobně překračuje povolené limity

Bižuterie tisícinásobně překračuje povolené limity

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Lupa.cz: Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Vitalia.cz: Perníčky: na uležení i hned měkké

Perníčky: na uležení i hned měkké

Vitalia.cz: Jedlé kaštany jsou trpké, je třeba je tepelně upravit

Jedlé kaštany jsou trpké, je třeba je tepelně upravit

Podnikatel.cz: Dva doklady netřeba, dejte to na účtenku k EET

Dva doklady netřeba, dejte to na účtenku k EET

DigiZone.cz: Flix TV: dva set-top boxy za korunu

Flix TV: dva set-top boxy za korunu

Podnikatel.cz: Podnikatelům dorazí varování od BSA

Podnikatelům dorazí varování od BSA

Lupa.cz: Proč firmy málo chrání data? Chovají se logicky

Proč firmy málo chrání data? Chovají se logicky

Podnikatel.cz: Balíčky pokladních řešení k EET. Za kolik?

Balíčky pokladních řešení k EET. Za kolik?

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

Podnikatel.cz: Italové dělají mozzarellu z mléka z Česka

Italové dělají mozzarellu z mléka z Česka

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Lupa.cz: Proč Stream netočí jen Kancelář Blaník?

Proč Stream netočí jen Kancelář Blaník?