Online univerzita zdarma pro podnikatele

Vznikl nový vzdělávací projekt, který nabídne drobným podnikatelům možnost zdarma získavat informace o internetu a online nástrojích. Projekt připravila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci s Googlem a dalšími partnery.

Internetová univerzita pod názvem Online Start! začala již včera spuštěním registrace pro české podnikatele a firmy na stránkách Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP), kde se mohou registrovat do 30. dubna.

Internetové minimum, které by měla každá firma pro svou správnou prezentaci na internetu znát, bude rozdělené dle jednotlivých témat a jeho zasílání odstartuje začátkem května. Forma emailových lekcí podnikatelům umožní zapojit se kdykoliv a odkudkoliv, podle jejich časových možností, a to až do konce června.

Hlavním impulsem pro spuštění internetové univerzity byl loňský společný průzkum AMSP. Ukázal, že podnikatelé si význam internetu pro podnikání uvědomují, ale mají spoustu obav, které vyplývají zejména z toho, že jim chybí informace, a ve využívání těchto nástrojů mají obrovské rezervy, říká Eva Svobodová, generální ředitelka AMSP.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 15. 4. 2010 22:58

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web

  •  
    Jak mít na Internetu blog.
  • Jak si založit web na Wordpressu.
  • Jak pokračovat v jeho provozování.

Detailní informace o školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+