Otevírá se Inovační akademie pro majitele firem

Inovační akademie pro majitele a manažery společností v oblasti inovací opět otevřena. Již třetí ročník úspěšného vzdělávacího projektu otevírá Jihomoravské inovační centrum ve spolupráci se společností Fraunhofer IPA Slovakia. Jedná se o dotovaný cyklus seminářů, pilotní část proběhne zdarma 24. září 2010 v prostorách Technologického inkubátoru II v Brně.

Náplní „Inovační akademie 2010 podzim“ je porozumění pojmu inovace. Pochopení toho, že inovace nejsou převratná technická řešení nebo patenty na patentových úřadech. Inovace vzniká na trhu, musí ji přijmout zákazníci a musí za ní zaplatit. Inovace jsou byznys, zajímavý a vzrušující pro lidi, kteří rádi dělají věci jinak, sděluje Ján Košturiak, lektor programu.

Kurz je určen pro majitele firem majících na starosti růst hodnoty firmy, investice, akvizice a fúze, vrcholové manažery firem a divizí. Také pro ředitele pro strategii a rozvoj řídících strategické projekty růstu, marketingové a obchodní manažery, kteří identifikují nové marketingové příležitosti a další.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení Google Analytics

  •  
    Jak vyhodnocovat úspěšnost reklamních kampaní.
  • Jak ovládat Google Analytics a najít co potřebuji.
  • Jak měřit hodnotu objednávek z webu.

Detailní informace o školení Google Analytics »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+