Peníze od EU mají pomoci MICE turistice

V rámci projektu Event marketing v cestovním ruchu, který je součástí Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů, se mají odborníci a zájemci o cestovní ruch možnost seznámit s problematikou MICE turistiky. Společnost GUARANT International pořádá praktické workshopy pro Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Cílem je přilákat turisty do jednotlivých regionů.

MICE turistika zahrnuje organizaci široké škály různých akcí, např. firemních akcí, velkých konferencí, vědeckých kongresů, ale také menších sportovních a kulturních akcí pro širokou veřejnost apod. Nedílnou součástí workshopů jsou i praktické ukázky úspěšných projektů a řešení modelových příkladů. Účastníci dostanou cenné rady, jak zorganizovat určitou akci a jak zatraktivnit svůj region a přilákat do něj turisty.

Workshopy proběhnou v pěti českých a moravských městech. První se uskuteční na konci listopadu. Sledujte nedělní FUTURUM na business serveru Podnikatel.cz, kde naleznete přehled zajímavých a užitečných událostí příštího týdne.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení Google Analytics

  •  
    Jak vyhodnocovat úspěšnost reklamních kampaní.
  • Jak ovládat Google Analytics a najít co potřebuji.
  • Jak měřit hodnotu objednávek z webu.

Detailní informace o školení Google Analytics »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+