- Zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla
- Zákon o pojišťovacích zprostředkovatelích a likvidátorech pojistných událostí
- Devizový zákon
- Zákon o bankách
- Zákon o Celní správě České republiky
- Zákon o České národní bance
- Zákon o dohledu v oblasti kapitálového trhu
- Zákon o finančních konglomerátech
- Zákon o investičních pobídkách
- Zákon o mezinárodní pomoci při vymáhání některých finančních pohledávek
Penzijní fond České pojišťovny získal letos nejvíce klientů
Penzijní fond České pojišťovny získal za první pololetí letošního roku nejvíce klientů. Smlouvu s ním podepsalo 84.000 nových účastníků. Na druhém místě je co do počtu nových klientů Penzijní fond České spořitelny s 58.000 nových smluv. Vyplývá to z údajů Asociace penzijních fondů.
Penzijní fond Komerční banky a ČSOB Progres za prvních šest měsíců získaly 38.000 nových účastníků, ČSOB Penzijní fond Stabilita a ING Penzijní fond 21.000, Aegon 3000 a Generali Penzijní fond dva tisíce. Allianz Penzijní fond zůstal na stejném počtu a AXA ztratil 14.000 klientů.
V Česku má penzijní fondy celkem 3,864 milionu klientů. Nejvíce aktivních účastníků penzijního připojištění měl na konci září s milionem klientů Penzijní fond České pojišťovny. Za ním následoval Penzijní fond České spořitelny s 608.000 klienty.
Zdroj: ČTK
Školení online marketingu - Dobrý web

- Jak investovat peníze tam, kde se budou vracet.
- Jak vydělávat na SEO, PPC i sociálních médiích.
- Kurz pro všechny, kteří řeší online marketing.
Detailní informace o školeních výkonnostního marketingu »
Tento text je již více než dva měsíce starý. Chcete-li na něj reagovat v diskusi, pravděpodobně vám již nikdo neodpoví. Pro řešení aktuálních problémů doporučujeme využít naše diskusní fórum.
