Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Podaří se uspět novému projektu? Sledujte s námi podnikatelskou reality show

Autor: 329515
Redakce

V rámci seriálu Business Blog s námi sledujte vývoj podnikatelského projektu Netspot.cz. Podaří se mu dosáhnout úspěchů, nebo skončí v propadlišti dějin?

Čtenáři serveru Podnikatel.cz budou mít od příštího týdne možnost sledovat vývoj podnikatelského projektu Netspot, a to takřka od jeho počátku. Ve spolupráci s podnikatelským akcelerátorem xPORT VŠE jsme připravili seriál blogů, které budou mapovat rozvoj projektu a jeho úspěchy či neúspěchy. Nejprve se dozvíte, jak probíhalo založení firmy a s čím se v počátcích musela společnost potýkat. Následně můžete sledovat vývoj firmy skoro v reálném čase a jaké hlavní problémy musel majitel řešit. Sledujte s námi od příštího týdne, s čím vším se firma Netspot bude potýkat a zda se podaří rozjet byznys dle svých představ.

Čtěte v rámci seriálu Business Blog.

Co je Netspot

Netspot je malé zařízení, díky kterému je možné využít přihlašovací stránku k WiFi internetu a vydělávat tak na zobrazování vlastní nabídky nebo reklamních sdělení na mobilech, tabletech i noteboocích zákazníků.

Našli jste v článku chybu?
29. 3. 2015 1:29
(neregistrovaný)

Zas další český chytrolín. Hned všechno zkritizovat, poplivat, hlavně abych byl se sebou spokojený, jak jsem to lidem, které ani neznám, pořádně nandal. Já bych jim třeba přál, ať se jim daří, vždyť je to teprve na začátku a nikdo kromě lidí s křišťálovou koulí nemůže vědět, jak se projekt bude vyvíjet a jestli bude úspěšný nebo ne, ale je mi jasné, že pozitivní přístup se v dnešní době plné domněnek a předsudků příliš nenosí a stádo tobě podobných chytráků mě bude kritizovat, co jsem si to vůbe…

28. 3. 2015 12:17
Lukáš (neregistrovaný)

Jo, startupů jsou mraky. Podle toho, co tu zatím píšou tenhle na první pohled nepůsobí nejhůř. No uvidíme……