Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Podívejte se na animované video, které radí, jak na kontrolní hlášení k DPH

Autor: 258398
Redakce

Finanční správa připravila pro všechny plátce DPH, kterých se týká kontrolní hlášení, animované video. Posloužit má jako průvodce.

Termín pro podání prvního kontrolního hlášení k DPH se blíží. Za letošní leden je nutné podat jej do 25. února. Po sérii videí, která podnikatelům pomáhají s vyplněním formuláře ke kontrolnímu hlášení, přichází Finanční správa s další pomůckou.

Videonávod, jak kontrolní hlášení vyplnit, hledejte v článku: Podívejte se na videonávod, jak správně vyplnit kontrolní hlášení

Plátci DPH, kterých se kontrolní hlášení k DPH týká a kteří si stále neví rady nebo v některých otázkách tápou, mohou využít animované video. Finanční správa však upozorňuje: Video nenahrazuje Pokyny k vyplnění kontrolního hlášení.

Našli jste v článku chybu?
31. 1. 2016 15:28
:) (neregistrovaný)

Proto taky účetní služby skokově zdražují. A kdo má spolu s konfidentem pocit, že žádná práce nepřibyla, jistě to zvládne sám. Jako ten taťka. A můžeme jít všichni vesele na levnější pivko.

29. 1. 2016 11:19
Dondi (neregistrovaný)

Velmi zjednodušené, přímo pohádkově - viz první příspěvek. Papírové faktury bez účetního programu - to mu tam naskáčou samy? Nehledě na to - pokud účetní dělá více firem, nemůže to stihnout, klienti nestihnou ani vše poslat. To je bič, ale na účetní........