Podnikatel.cz upozorňuje na změny: Express již v pátek a Gurmán se stěhuje na neděli

Server Podnikatel.cz mění schéma svých článků. Sobotní exPRESS, který shrnuje události proběhlého týdne, se přesouvá již na pátek. Naopak rubrika Gurmán mapující pro podnikatele kvalitu pohostinství se posunuje na neděli. Tato změna vstoupí v platnost již zítra. Snažili jsme se v případě exPRESSu vyjít vstříc našim čtenářům, kterým chceme již v pátek nabídnout souhrn důležitých událostí z celého týdne. Právě pátek je dobrý pro rekapitulaci důležitých událostí. Gurmán, který má dle našich statistik své specifické čtenáře, je naopak ideálním víkendovým článkem a inspirací. Obě rubriky se staly již neoddělitelnou součástí našeho serveru, říká Michael Hovorka, šéfredaktor serveru.

Podnikatel.cz zároveň rozšířil své seriály. Nejdůležitější, který se zabývá daňovou problematikou a nese název Jak na daně, obsahuje současné novinky v oblasti daní i starší články, které redakce na toto téma psala.

Seriál je primárně koncipován jako seznam článků, které by měly čtenářům pomoci v lepší orientaci. K dispozici jsou i seriály exPRESS a Gurmán.

Redakce doporučuje seriály:

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení: Právo pro e-shopy

  •  
    Jak provozovat e-shop v souladu se zákonem.
  • Jak přistupovat k vrácení zboží a spory se spotřebiteli.
  • Jak v souladu s právem marketovat e-shop.

Detailní informace o školení Právo pro e-shopy »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+