Podnikatelé mohou získat až 75 miliónů Kč na informační systémy

Od dvou do 75 miliónů korun mohou získat podnikatelé v rámci programu ICT a Strategické služby. Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest zahájí příjem registračních žádostí o dotace z tohoto programu 3. března.

Podporu mohou podnikatelé využít zejména na pořízení softwaru a softwarových licencí, zřízení a provozování center sdílených služeb, center zákaznické podpory nebo center oprav high-tech výrobků a technologií. Účelem programu je podpořit nabídku nových informačních systémů a služeb, motivovat podnikatele k investování a tvorbě nových kvalifikovaných pracovních míst v sektoru informačních a komunikačních technologií, uvádí se v tiskové zprávě CzechInvestu. Program je určený pro všechny podniky bez ohledu na jejich velikost.

Příjem registračních žádostí v rámci této výzvy bude ukončen 30. června 2008. Pro podnikatele je v aktuální výzvě připraveno 500 miliónů korun. Podobně zaměřený program ICT v podnicích byl v rámci své 1. výzvy velmi úspěšný, požadovaná dotace podnikatelů přesáhla nabízenou alokaci o 250 miliónů korun.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení Google Analytics

  •  
    Jak vyhodnocovat úspěšnost reklamních kampaní.
  • Jak ovládat Google Analytics a najít co potřebuji.
  • Jak měřit hodnotu objednávek z webu.

Detailní informace o školení Google Analytics »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+