Podnikatelé se mohou zdarma účastnit workshopu zaměřeného na podnikatelské prostředí v rozvojových zemích

Asociace pro rozvojovou spolupráci připravila dvouhodinový workshop zaměřený na globální společenskou odpovědnost a obchodování v podmínkách chudoby. Rozvojový svět poskytuje podle Asociace velké podnikatelské možnosti, ale podnikatelé musí pochopit specifika podnikatelského prostředí v rozvojových zemích. Workshop proto formou prezentace případových studií poukáže na výzvy, které mohou při podnikání v rozvojových zemích vznikat.

Workshop v anglickém jazyce povedou Jens Trummer a Maximilian Oettingen-Wallerstein. Trummer se věnuje ekonomickým a sociálním analýzám podnikatelského prostředí. Konzultuje také v oblasti trvale udržitelného rozvoje a ekologického vedení firem. Kromě spolupráce s firmami pracoval jako konzultant také pro Světovou banku. Oettingen-Wallerstein se kromě filozofie věnuje politické komunikaci a vzdělávání v rozvojových zemích.

Workshop se koná 24.6. v Praze, a to zdarma. Je však nutné se do 20.6. registrovat na telefonu +420 257 003 4­07 nebo e-mailu office@arsczech­.org.

Asociace pro rozvojovou spolupráci existuje v Praze od roku 2003 a věnuje se boji proti chudobě a zvyšování povědomí o problémech rozvojových zemí.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení UX: Jak zapojit uživatele do designu

  •  
    Jak dostat ono tajemné UX do designu.
  • Ve kterých fázích zapojit uživatele, abyste dostali nejvíc muziky za nejmíň peněz.
  • Jak vytvářet jednoduché a srozumitelné persony

Detailní informace o školení UX »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+