Pošta zkouší doručování balíků ještě v den podání

Balík doručený Českou poštou ten samý den, kdy byl podán? Brzy půjde možná o standard. Česká pošta totiž tento týden spustila pilotní projekt doručení zásilky v den jejího podání. Prozatím šest pražských pošt tak umožňuje expresní dodání cenného balíku do 10 tisíc korun. Podmínkou je, aby balík odesílat podal do 10 hodin. Expresní dodání nabízí pošty v Hybernské, Jindřišské, Hábově a Kafkově ulici. Dále pak tuto možnost poskytuje též pošta v ulici Na strži a na Sofijském náměstí.

Česká pošta neustále zkvalitňuje služby pro zákazníky, a jak ukázal pilotní projekt odpoledního doručování, jdeme správným směrem. Za první dny provozu nového pilotu jsme zjistili, že úspěšnost dodání těchto zásilek je vyšší než 70 procent, uvedla generální ředitelka České pošty Marcela Hrdá.

V průběhu ledna 2011 chce pošta možnost doručování v den podání rozšířit do všech krajských měst a rovněž se chystá zvýšení počtu podacích pošt v Praze. Česká pošta do budoucna počítá i s přímým zajištěním svozu z adresy podavatele. Čtěte také: Na přepravě zboží z e-shopu můžete ušetřit až desítky procent

3 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 23. 12. 2010 13:18

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení UX: Jak zapojit uživatele do designu

  •  
    Jak dostat ono tajemné UX do designu.
  • Ve kterých fázích zapojit uživatele, abyste dostali nejvíc muziky za nejmíň peněz.
  • Jak vytvářet jednoduché a srozumitelné persony

Detailní informace o školení UX »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+