Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Právo: Nová zdravotní pojišťovna Média

Od včerejška působí v česku nová zdravotní pojišťovna Média. Aby udržela licenci, musí do roka získat nejméně 50 000 klientů. Přesto chceme uspět. Věříme, že 50 000 klientů získáme už do půl roku, sděluje v Právu ředitel nové zdravotní pojišťovny EMIL BUŘIČ.

Pojišťovna bude nabízet preventivní programy pro děti a mládež do 18 let s příspěvkem až 9 200 Kč za rok, pro ženy a muže od 19 let až 4 900 Kč. Jedná se především o očkování, preventivní prohlídky zaměřené na včasné podchycení rakoviny atd.

Našli jste v článku chybu?
14. 5. 2009 11:14
Keys (neregistrovaný)
Zdravím, dle mého názoru je na trhu dost pojišťoven aby se mohly v nabídkách předhánět..a to je pro nás občany jen dobře. Pojišťovny mají z každého klienta dost peněz, tedy si myslím, že mohou i nabízet vysoké příspěvky...
14. 5. 2009 11:10
Šurys (neregistrovaný)
Zdravím, s těmi podomními potůlníky souhlasím, ale na druhou stranu si zase myslím že zdravotní pojišťovna Média má i kontaktní místa na které se každý může obrátit... Na těchto místech jsou vyškolené pracovnice, které poskytují 100% informace o ZP Média a jejich cílem není přemlouvat klienty. V city parku v Jihlavě jsem viděla velký hranol jako reklamu.