Proběhl 9. ročník plesu podnikatelů a manažerů

Letos se uskutečnil v pražském Obecním domě již devátý ročník Reprezentačního plesu podnikatelů a manažerů. Zájem byl z řad podnikatelů a představitelů firem značný. Zúčastnil se jej i premiér Mirek Topolánek s partnerkou Lucií Talmanovou, místopředsedkyní Poslanecké sněmovny. Večerem provázel Roman Šmucler.

Slavnostní zahájení obstarali přípitkem kromě moderátora i Jaroslav Míle, prezident Svazu průmyslu a dopravy, Jaromírem Drábek, prezident Hospodářské komory, Jan Wiesner, předseda Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů a Martin Polák ze společnosti Xella CZ, generálního partnera plesu. Poté vystoupila s předtančením taneční škola Astra. K tanci hrál Orchestr Karla Vlacha. Následovala módní přehlídka návrhářky Jaroslavy Sedláčkové. Po tradiční tombole s řadou exkluzivních cen, jejíž výtěžek ve výši 100 000 Kč je určen pro projekt náhradní rodinné péče a pořízení hydraulické plošiny pro přepravu tělesně postižených a který převzal Zbigniew Czendlik, přišla na pódium skupina Beatles Revival.

Na závěr ještě proběhla velká taneční soutěž ve žhavých jihoamerických rytmech o hlavní cenu – zájezd v hodnotě 75 tisíc korun.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení online marketingu - jak přivádět na web návštěvnost

  • Vyhledavače a PPC kampaně - jak fungují
  • Webová analytika - k čemu jí využít
  • Facebook a další sociální sítě - co a jak komunikovat

Detailní informace o Školení online marketingu »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+