Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Proč je pro firmy výhodný Cloud Computing? (VIDEO)

Michal Andera

Jaké výhody přináší Cloud Computing pro uživatele a co může přinést firmám? Na tyto a další otázky odpovídal ve Videobizu odborný konzultant Ivan Kutil.

Slovní spojení Cloud Computing je v poslední době stále častěji skloňováno. Stále přesto existuje jen málo uživatelů, kteří by dokázali jeho přesný význam definovat. Cloud Computing nám může ulehčit život, zároveň i usnadnit práci a stává se také nedílnou součástí firemního prostředí.

Jak se uvádí ve speciálu Cloud Computing, který je dostupný na serveru Podnikatel.cz, podstata Cloudu je levně a ve velkém poskytovat jak hardware, tak software po internetu. Více nám k tomu řekl Ivan Kutil, konzultant společnosti AppSatori.

Našli jste v článku chybu?
7. 5. 2013 1:11
Tomas (neregistrovaný)

Dobry den, Rozhovor mi prisel prilis povrchni a dal by se shrnout do jednostrankove reklamni brozury. Problematika cloudu a napriklad bezpecnosti dat neni tak ruzova, jak to tady vypada :-( Zvlast ve spojitosti se zahranicnim cloudem. Mozna by stalo za zminku uvest i privatni cloud a nebo prechod se svymi aplikacemi do cloudu. A ten neni vubec snadny. Prece jen podnikatele uz nepouzivaji jen word, excel a emaily. I remeslnik pouziva aspon ucetnictvi apod. Tomas