Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Prohlédněte si, jak vypadá prodejna řezníka, který bojkotuje Babišovy výrobky

Autor: Karel Choc, Internet Info, podle licence: Rights Managed
Daniel Morávek

Pavel Havlíček, řezník z Klatov, se do povědomí veřejnosti dostal bojkotem výrobků z Babišových firem. Podívejte, jak nyní vypadá klatovské řeznictví.

Pavel Havlíček, majitel klatovského řeznictví U Pavlíka, si jako první vyvěsil v krámě mapku s výrobky Babišova koncernu a informací, že je v Havlíčkově obchodě rozhodně nenajdete. Cedule s nápisem Babišovy výrobky nevedeme, neprodáváme! Pokud je u nás najdete, dostanete je zadarmo. visí v řeznictví dodnes. Podívejte se, jak vypadá obchod momentálně asi nejznámějšího řezníka v Česku. Server Podnikatel.cz navíc vydá ve čtvrtek rozhovor s Pavlem Havlíčkem, ve kterém zpovídaný hovoří o antipatiích k Babišovi, o tom, že negativní zlom pro podnikatele nastal tehdy, když se Miloš Zeman stal premiérem, a tom, že pokud projde elektronická evidence tržeb, raději zabalí své podnikání a přihlásí se na pracovní úřad.

Čtěte rozhovor: Podnikatelé volili Babiše, protože nevěděli, jaký je lump, říká řezník z Klatov

Našli jste v článku chybu?
8. 10. 2015 21:01
petr (neregistrovaný)

Ale no tak? Prej snad nejznámější řezník v zemi. Kdybych náhodou nenatrefil na tenhle článek tak o nějakým tomhle joudovi ani nemám kládu. Tyhle ty antiBabiš postoje svědčí o hlubokém intelektu. Když je to podnikatel tak stejně jako Babiš jde čistě jen po penězích. Takže odpovím jedním citátem půjčeným právě od Babiše. Vyrábí se takové potraviny,jaké místní trh chce. Umíme šunku s 95% masa,ale i s 60% masa. Všechno závisí na tom co je maloobchod ochoten zaplatit. Takže přeložím do čeština. Když …

7. 10. 2015 23:54

"Pokud je poctivý, jak tvrdí, tak v konečném důsledku na EET výrazně vydělá. Sice bude mít mírně vyšší náklady...." To samozřejmě závisí na úhlu pohledu. Napřiklad výše soudních poplatků je nastavena tak jak je s odůvodněním, že "nastavují stejné podmínky, a zamezuje sporům o bagatelní částky".

Ovšem podle advokátů je to tak, že je třeba pro podnikatele nerentabilní, soudit se o částky kolem 20 tisíc. Jistě, pro někoho je to čáska bagatelní (pro soudce určitě), ale třeba pro obchodníčka z Horní…