Recesi dnes padla za oběť již pátá cestovka

Další cestovka končí. Ekonomická recese potopila cestovní kancelář CK Relax Max tours, která se specializovala na zájezdy do Maroka. Cestovka, jež vznikla teprve letos v květnu, se tak stala pátou kanceláří, která v roce 2009 zkrachovala.

Cestovka má v současnosti 47 klientů v Maroku, ti budou dnes dopraveni na náklady pojišťovny, kde je tato CK pojištěna proti úpadku, domů. Dalších 56 zákazníků, kteří měli dneska zamířit do Maroka, již neodcestují. Odhadujeme, že má v tomto okamžiku u této cestovní kanceláře zakoupeno zájezdy několik stovek klientů, doplnil Tomio Okamura, tiskový mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Majitelem CK Relax Max tours je Klaudiusz Kaiser Helman, Tunisan s polským občanstvím, který již dříve dovedl k bankrotu cestovní kancelář CK Oasis tours. Ke krachu se však zatím nijak nevyjádřil, nekomunikuje a nebere telefony,proto ani oficiálně zatím úpadek nebyl ani vyhlášen nebyl. Klienti jsou však již pracovníky CK informováni, že dnes na své dovolené do Maroka již neodletí, uzavírá Okamura.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení: Landing page jako součást inbound marketingové strategie

  •  
    Jak vytvářet landing page do 1 hodiny
  • Jak postavit na nohy vaše současné landing page
  • Jak vyhodnocovat všechny vaše vstupní stránky webu

Detailní informace o školení Landing page jako součást inbound marketingové strategie »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+