Řešíte problém kolem podnikání či daní? Zeptejte se ostatních ve volném fóru

Server Podnikatel.cz představuje volné diskuzní fórum. Nově do něj mohou pokládat dotazy i odpovídat na ně neregistrovaní uživatelé.

Server Podnikatel.cz vyslyšel přání uživatelů a otevírá volné diskuzní fórum všem uživatelům i bez nutnosti registrace. Ruší se tak povinnost registrace a ověření prvních příspěvků u těch uživatelů, kteří chtěli ve volném fóru odpovídat. 


Autor: www.isifa.com

Volné diskuzní fórum hledejte na adrese: poradna.podnikatel.cz

Původní podmínky užívání chtěly zabránit především útokům spammerů, kteří vkládali do odpovědí často i nesmyslné odkazy, říká Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz. Podle něj se cíl útoků přesměroval na jiné weby, proto je nyní možnost volné fórum otevřít všem i bez nutnosti registrace. 

Uživatelé však i nadále musí dodržovat aktualizované Podmínky užívání pro volné fórum. Všechny příspěvky budou monitorovány a v případě porušení Podmínek budou moderátory jednotlivé příspěvky upraveny či nenávratně smazány. V krajním případě dojde i k zablokování účtu uživatele, který tyto Podmínky poruší. 

Volné diskuzní fórum je k dispozici na adrese: poradna.podnikatel.cz, která slouží primárně pro kvalitní odpovědi odborníků, s nimiž server Podnikatel.cz spolupracuje. V případě odborných poraden se podmínky užívání nemění. 

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 6. 12. 2014 21:24

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení PPC reklamy pro pokročilé

  •  
    Důležité principy fungování PPC reklamy
  • Optimalizační postupy běžících kampaní
  • Práce s aplikací AdWords editor

Detailní informace o školení PPC reklamy pro pokročilé »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+