Řešíte problém kolem podnikání či daní? Zeptejte se ostatních ve volném fóru

Server Podnikatel.cz představuje volné diskuzní fórum. Nově do něj mohou pokládat dotazy i odpovídat na ně neregistrovaní uživatelé.

Server Podnikatel.cz vyslyšel přání uživatelů a otevírá volné diskuzní fórum všem uživatelům i bez nutnosti registrace. Ruší se tak povinnost registrace a ověření prvních příspěvků u těch uživatelů, kteří chtěli ve volném fóru odpovídat. 


Autor: www.isifa.com

Volné diskuzní fórum hledejte na adrese: poradna.podnikatel.cz

Původní podmínky užívání chtěly zabránit především útokům spammerů, kteří vkládali do odpovědí často i nesmyslné odkazy, říká Michael Hovorka, šéfredaktor serveru Podnikatel.cz. Podle něj se cíl útoků přesměroval na jiné weby, proto je nyní možnost volné fórum otevřít všem i bez nutnosti registrace. 

Uživatelé však i nadále musí dodržovat aktualizované Podmínky užívání pro volné fórum. Všechny příspěvky budou monitorovány a v případě porušení Podmínek budou moderátory jednotlivé příspěvky upraveny či nenávratně smazány. V krajním případě dojde i k zablokování účtu uživatele, který tyto Podmínky poruší. 

Volné diskuzní fórum je k dispozici na adrese: poradna.podnikatel.cz, která slouží primárně pro kvalitní odpovědi odborníků, s nimiž server Podnikatel.cz spolupracuje. V případě odborných poraden se podmínky užívání nemění. 

2 názory Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 6. 12. 2014 21:24

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web

  •  
    Jak mít na Internetu blog.
  • Jak si založit web na Wordpressu.
  • Jak pokračovat v jeho provozování.

Detailní informace o školení Jak vytvořit rychle jednoduchý web »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+