Řetězec SUBWAY míří k čerpacím stanicím

Pokud se rádi stravujete přímo v autě, přibude vám zanedlouho k Mc’Donaldu a KFC další fast-foodový řetězec s Drive-Thru přepážkou. Bagetový řetězec SUBWAY totiž otevřel o prázdninách svoji první restauraci s Drive-Thru přepážkou v regionu střední a východní Evropy. Konkrétně se tak stalo v Polsku. Brzy by však měly následovat i další země regionu, včetně České republiky.

Polská Drive-Thru restaurace, která stojí u hlavního tahu k horským střediskům v polských Tatrách, slaví u řidičů poměrně úspěch. Jen během prvních týdnů dosahují prodeje přes Drive Thru až poloviny celkového obratu restaurace

Bagetový řetězec se chce také zaměřit na budování restaurací na čerpacích stanicích. V rozvoji našich restaurací v blízkosti důležitých silničních tahů vidíme obrovský potenciál. Automobilismus v Česku a regionu střední a východní Evropy je dlouhodobě na vzestupu, a toho chceme využít, uvedl Martin Princ, manažer rozvoje sítě SUBWAY pro střední a východní Evropu.

V Česku řetězec SUBWAY například nedávno otevřel svoji první samostatně stojící restauraci u dálnice. Jak tvrdí Martin Princ, budování poboček u čerpacích stanic a Drive-Trhu restaurací je logickým pokračováním tohoto trendu, které má navíc ekonomické opodstatnění. To dokládají čísla z první restaurace SUBWAY na čerpací stanici v Polsku. Prodeje restaurace umístěné na čerpací stanici se drží dlouhodobě vysoko nad průměrnými prodeji ostatních restaurací v daném teritoriu. V zemích regionu střední a východní Evropy proto v současné době vedeme jednání s několika řetězci čerpacích stanic, doplnil Martin Princ.

Franchisová síť SUBWAY otevřela za prvních šest měsíců letošního roku v regionu střední a východní Evropy celkem 75 nových restaurací. Všechny provozovny fungují na principu franchisingu. V současné době v regionu je v provozu přes 300 restaurací. Celosvětově má SUBWAY přes 35 000 restaurací v 98 zemích světa.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení: Landing page jako součást inbound marketingové strategie

  •  
    Jak vytvářet landing page do 1 hodiny
  • Jak postavit na nohy vaše současné landing page
  • Jak vyhodnocovat všechny vaše vstupní stránky webu

Detailní informace o školení Landing page jako součást inbound marketingové strategie »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+