Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Server Sreality.cz opustily tři největší realitky na trhu

Server Sreality.cz se nedohodl na smlouvě s třemi největšími realitními kanceláři v Česku a ty se rozhodly svoji spolupráci se serverem k prvnímu dubnu ukončit. Portál tak přišel o firmy RE/MAX Česká republika, M&M reality holding a Realitní kancelář STING. Podle těchto realitek již přestala kvalita a úroveň nabízených služeb serveru sreality.cz odpovídat částkám požadovaným za inzerci.

Ze strany obchodního vedení serveru www.sreality.cz byly nabídnuty od 1. dubna 2010 zcela nové obchodní podmínky, které jsou v hrubém rozporu s podmínkami, za kterých výše uvedené společnosti uzavíraly rámcové smlouvy pro rok 2010. Server www.sreality.cz změnil od začátku roku 2010 návrh podmínek již třikrát, doplnily firmy ve svém společném tiskovém prohlášení.

Našli jste v článku chybu?
25. 3. 2010 12:26
babajaga (neregistrovaný)
která ukazuje na stav v médiích - na tomto webu jsou věštci, neboť ještě nebylo 1. dubna a oni tu již píší, že "server sreality opustily..."
2. 4. 2010 14:10
klient (neregistrovaný)
Proč platit realitku? Můžeš uspořit 90% z jejich provize Proč platit 100 tis provize? Dle vyjádření pana Němečka (Remax) tak server patří mezi nejvyhledávanější. Proč si tedy nezadat svůj inzerát (zaplatíte cca 100 kč) a pak s takto sehnaným klientem domluvit prodej přímo u advokáta (cca 5-10 tisíc) Úspora 90 procent!