Jihočeská hospodářská komora: Setkání začínajících podnikatelů

Jihočeská hospodářská komora v Českých Budějovicích připravila pro začínající podnikatele debatu u kulatého stolu, a to v rámci projektu Podnikání bez překážek. Jedná se v pořadí již o druhý workshop pro začínající podnikatele. Účastnit se mohou podnikatelé, kteří podnikají maximálně 3 roky. Akce je jak vzdělávací, tak umožňuje podnikatelům prezentaci firmy a vlastních produktů, včetně navázání kontaktů s potenciálními obchodními partnery. Podnikatelé se mohou také prezentovat v katalogu účastníků, který v rámci kulatého stolu vznikne a který si odnesou všichni zúčastnění podnikatelé.

Kulatý stůl je naplánovaný na 28. duben a proběhne mezi devátou a třináctou hodinou v Jihočeské hospodářské komoře v Českých Budějovicích.

Na programu workshopu jsou kromě vlastní prezentace podnikatelů tato témata:

  • sociální a zdravotní pojištění v roce 2008
  • dotace, granty a podpora podnikání z fondů Evropské unie

Přihlášky na sikorova@jhk.cz.

Projetk Podnikání bez překážek je financován z evropských zdrojů i státního rozpočtu České republiky. Primárně je určený na podporu těch, kteří se rozhodli svoji nepříznivou situaci – například dlouhodobou nezaměstnanost – vyřešit právě vstupem do podnikání. Podpora podnikatelů probíhá formou vzdělávacích aktivit, ale také provozem kontaktních poradenských center.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení Instagram pro firemní i osobní marketing

  •  
    Jak zakládat a používat účty.
  • Jak publikovat a vyhodnocovat.
  • Jak si poradit s hastagy.

Detailní informace o školení Instagram»

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+