Hlavní navigace

Sledovali jsme živě velkou konferenci o #EET. Projděte si naše příspěvky z místa

Autor: www.isifa.com
Daniel Morávek

Konference probíhala v Brně a byl o ni mimořádně velký zájem, i ze strany firem, které si na EET udělají nový byznys.

O dvoudenní konferenci v Brně, kterou pořádá ministerstvo financí a Svaz obchodu a cestovního ruchu, bylobrovský zájem. Sešla se zhruba tisícovka účastníků. Konferenční sál byl zaplněn do posledního místa. My jsme byli přímo na místě. Zde je souhrn nejdůležitějších okamžiků. 

Našli jste v článku chybu?
17. 9. 2016 11:18

Dobrý den, na Wi-fi jsem se ptal slečny dole u registrace a tam mi řekla, že není k dispozici. Nenapadlo mě pak ještě nahánět někoho dalšího, aby mi potvrdil, zda je to pravda a především jsem na to neměl čas. S zásuvkou jsem si nakonec poradil, kdy jsem se domluvil na nabíjení v press centru (o kterém také u registrace vůbec nevěděli). Nicméně vzhledem ke konceptu konference (pauzy byly minimální a nejdelší "obědová" trvala 30 minut, jinak se jelo 6 hodin v kuse) je nepříjemné, že musím někoho …

16. 9. 2016 14:18

Nejsme organizátoři konference. Jsou tu v některých věcech trochu přespolní podmínky (již zmíněná W-fi nebo například jen dvě el. zásuvky pro novináře, o které jsme se prali), takže bohužel nemůže sloužit Periscope či něčím podobným. Nicméně, účtenky tu dávájí ke každé blbosti - i k vodě zdarma :-)