Soutěž o PF kalendář od Internet Info

Vyhrajte kalendář s atraktivními fotografiemi neméně atraktivních dvanácti zaměstnankyň vydavatelství Internet Info.

Společnost Internet Info letos připravila PF kalendář, na jehož stránkách jsou vizuálně atraktivní fotografie dvanácti zaměstnankyň tohoto vydavatelství. Ty jsou prezentovány v trochu netradičním kontextu – jako tajemné krásky vystupující ze tmy.

Chceme se tím našim klientům i veřejnosti trochu ´poodhalit´, ukázat, jaké tváře za firmou stojí. Zároveň bychom kalendářem rádi dokázali, že i v internetové firmě může pracovat celá řada žen a nejde tedy v tomto oboru jen o výhradně mužskou záležitost, komentuje originální PF Ján Simkanič, výkonný ředitel Internet Info.

Autorem fotografií je Ondřej Hošt, stylizace/make-up je dílem Veroniky Ďörďové. Kalendář má celkem 15 listů a je vytištěn na kvalitním křídovém papíře (KM 250 g). Rozměr stolní verze je 175×125mm, nástěnná verze je ve formátu A3.

Soutěž již skončila

Soutěžní otázka:

Datum 29. února naleznete v kalendáři jen jednou za čtyři roky. A právě únor 2012 bude jednou z těchto výjimek. Napište nám, na který den v týdnu toto datum v příštím roce připadne. Své odpovědi zasílejte na adresu redakce@podni­katel.cz a do předmětu e-mailu uveďte „Soutěž“.

Pravidla soutěže:

 • Předmět soutěže: uveďte správnou odpověď na soutěžní otázku. Tu zašlete na adresu redakce@podni­katel.cz nejpozději do pátku 22. prosince 2011 do 23:59.
 • Uveďte své celé jméno (bude zveřejněno v případě výhry) a adresu (ulice, město, PSČ). Adresa nebude zveřejněna. Bez uvedení těchto údajů Vás nemůžeme do soutěže zařadit.
 • Z jedné e-mailové adresy a s jednou kontaktní adresou je možné odpovídat pouze jednou.
 • Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky soutěže a odpoví správně, vylosujeme čtyři výherce, které ihned informujeme o výhře a cenu jim zašleme na uvedenou adresu.
 • Z účasti na soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Internet Info a jejich rodinní příslušníci.
 • Provozovatelem soutěže je společnost Internet Info, s.r.o.

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení: Právo pro e-shopy

 •  
  Jak provozovat e-shop v souladu se zákonem.
 • Jak přistupovat k vrácení zboží a spory se spotřebiteli.
 • Jak v souladu s právem marketovat e-shop.

Detailní informace o školení Právo pro e-shopy »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+