Stáhněte si nová daňová přiznání. Interaktivní formuláře vyplní vše za vás

Přinášíme vám nové daňové formuláře na zdaňovací období 2015. Vybírejte z interaktivních formulářů, které jsou dostupné na daňovém portálu serveru Podnikatel.cz

Daňový portál serveru Podnikatel.cz přináší nové interaktivní daňové formuláře ke stažení. K dispozici je už také oficiální vzor daňového přiznání za rok 2015 od finanční správy. 

Daňové přiznání se podává po skončení zdaňovacího období. Termíny jsou různé v případě, pokud přiznání podáváte sami, nebo prostřednictvím daňového poradce (zde je však nutné na finanční úřad nejpozději 1. dubna předložit plnou moc ke zpracování daňového přiznání podepsanou daňovým poradcem).

Přiznání lze podat několika způsoby. Například lze vytisknout a zaslat poštou na adresu příslušného finančního úřadu. Dnem odeslání je den, kdy pošta zásilku přijala. Je možné také osobní předání v podatelně finančního úřadu či elektronické podání.

Elektronické odeslání formuláře

Elektronické odeslání formuláře prostřednictvím elektronické pošty s připojeným elektronickým podpisem (případně pozdější dodání vytištěného formuláře s podpisem na příslušný úřad) nebo prostřednictvím datové schránky v požadované struktuře. Při odeslání prostřednictvím datové schránky se elektronický popis nevyžaduje. Za den odeslání se považuje den, kdy je odeslání učiněno. Tento způsob podání je povinný pro poplatníky, kteří mají zpřístupněnu datovou schránku.

Jednotlivé formuláře stahujte na níže uvedených odkazech:

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení: Jak nastavit firemní značku a řídit ji v onlinu

  •  
    Jak si nastavit značku sami
  • Jak značku na internetu řídit
  • Jak značku dostat lidem pod kůži

Detailní informace o školení Jak nastavit firemní značku a řídit ji v onlinu »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+