Stahujte oficiální manuál k důchodové reformě. Je pro každého

Stahujte podrobný třicetistránkový manuál k důchodové reformě. Připravilo ho ministerstvo práce a sociálních věcí ve spolupráci s ministerstvem financí.

Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) připravilo ve spolupráci s ministerstvem financí (MFČR) Manuál k důchodové reformě

Materiál informuje o všech současných změnách v důchodovém systému. V publikaci jsou důležité a praktické informace úplně pro každého. Může pomoci zaměstnancům, živnostníkům, zaměstnavatelům i pracovníkům státní správy,“ říká ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová.

Ilustrační obrázek
Autor: www.isifa.com

Manuál k důchodové reformě je určen pro každého.

Ta zároveň zdůraznila, že důchodová reforma totiž není jen nový II. pilíř, ale přináší i další změny ve státním I. pilíři a soukromém III. pilíři.

Příručku připravovala obě ministerstva a také odborníci z České správy sociálního zabezpečení a Generálního finančního ředitelství. Dokument formou odpovědí na často kladené dotazy umožní občanům orientovat se v důchodové reformě a pomůže jim se skutečně odpovědně rozhodnout, jak se zabezpečit na stáří.

Zároveň jsme do Manuálu zařadili reakce na nepřesnosti a mýty, které o změnách důchodového systému kolují, doplnil ministr financí Miroslav Kalousek.

K důchodové reformě ministerstvo práce a sociálních věcí ve spolupráci s ministerstvem financí připravilo ve všech krajských městech také sérii patnácti kulatých stolů. Pro veřejnost jsou k dispozici také letáky a informační linka na čísle 234 712 111.

1 názor Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 16. 1. 2013 8:28

Poradna – pokud si nevíte rady

Další poradny Nové téma

Školení PPC reklamy pro začátečníky

  •  
    Principy fungování PPC reklamy.
  • PPC nejsou jen ve vyhledávačích.
  • Zjednodušte si správu šikovnými nástroji.

Detailní informace o školení PPC reklamy »

Sledujte Podnikatel.cz

Facebook Twitter Google+